اخبار سایت

قیمت آپارتمان چقدر تخفیف داره ؟

دوستان عزیزم در ابتدا عرض کنم که ما روی واحدهایی که قیمت نجومی یا نامتعارف داشته باشه کار نمی کنیم. حتی برای کارشناسی اونها هم وقتمون رو تلف نمی کنیم.

قاعدتا هر معامله ی ملکی یه تخفیفی داره ولی قیمت آخر توی نشست مشخص میشه. ما پایین ترین قیمتی که از مالک شنیدیم رو بهتون اعلام می کنیم.

تا زمانی که مشتری واحدی رو از نزدیک ندیده مذاکره قیمتی بی معنیه پس لطفا تا زمانی که بازدید نکردین راجع به تخفیف با هم صحبت نکنیم.

یادتون باشه شرایط پرداخت شما عموما توی میزان تخفیفی که براتون می گیریم تاثیر مستقیم داره.

شرایط اقتصادی و اینکه ما الان تو کدوم قسمت از چرخه بازار هستیم هم به شدت روی تخفیف تاثیر گذاره. یه روزایی حتی هزار تومان تخفیف نمیدن و یه روزایی تخفیفای جذاب و عجیبی میشه گرفت که خودتون بهتر از من می دونید این اتفاق وابسته به شرایط اقتصادی اون روز هست.

 

هر چقدر که ما با مالکین تماس داشته باشیم تا زمانی که خریدار رو تو جلسه ی نشست با چشم خودشون نبینن ممکنه این شبه براشون باشه که اصلا مشتری وجود خارجی نداره و ما صرفا برای کاهش قیمت داریم تماس می گیریم.

شماره تماس مستقیم من ۰۹۱۲۰۸۰۳۱۵۰ هست. لطفا با موبایل تماس بگیرید و اگه کارتون واجب بود با شماره های ثابت دفتر من ۴۴۱۰۴۰۴۷ و ۴۴۱۰۵۲۷۳ تماس بگیرین و پیش منشی پیغام بزارین تا با شما تماس بگیرم.

آدرس دفتر ما : تهران ، فردوس غرب، ابتدای سازمان ب نامه مرکزی ، دپارتمان املاک رادمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *